{{ message.head }}

{{ message.text }}

ONE-STOP-SHOP

Wygoda Współpracy i Kompleksowa Obsługa

Lynka Polska jest nie tylko czołowym dystrybutorem, oferującym wiodące marki odzieży promocyjnej – proponuje je wraz z gotowymi zdobieniami. W dzisiejszych czasach agencje reklamowe wymagają bardziej kompleksowej obsługi, profesjonalnej porady, produktu wysokiej jakości - wszystko to zapewnia Lynka Polska.

W jaki sposób pomożemy Ci pozyskać nowych klientów?

Wysokie stany magazynowe

Avalon Sportswear jest jednym z wiodących europejskich dystrybutorów odzieży promocyjnej. Posiadamy zapasy większości topowych marek, takich jak B&C, Russell, Fruit of the Loom, Gildan, Hanes, Stedman, Result, Kariban, Regatta i innych.

Zapierające dech... wielokrotnie nagradzane, światowej klasy zdobienia

Jeśli chciałbyś zobaczyć coś naprawdę wyjątkowego, zapoznaj się z naszą ofertą zdobień. Lynka Polska jako jeden z nielicznych na świecie, potrafi odwzorować wielokolorowe obrazy na tekstyliach. Nasze nadruki i haft zdobyły ponad 40 nagród w takich krajach jak: USA, Niemcy, Hiszpania i Wielka Brytania. Żadna inna firma w naszej branży nie zdobyła aż tylu nagród za jakość zdobień!

Nasze zdobienia pomogą Ci rozwinąć biznes i zwiększyć sprzedaż. Jeśli chcesz zachwycić swojego potencjalnego klienta, zaprezentuj mu jeden z naszych nagrodzonych nadruków. Wyjątkowe zdobienia przeobrażają zwyczajną odzież promocyjną w dzieła sztuki.

Tekstylia promocyjne ze zdobieniem w ciągu 7 dni!

Dzięki wysokim stanom magazynowym najbardziej popularnych produktów oraz dużym zdolnościom produkcyjnym, oferujemy naszym klientom ekspresowy serwis – zdobiona odzież w ciągu 7 dni dostarczona do większości destynacji w Polsce! Więc następnym razem, kiedy Twój klient zadzwoni z zamówieniem o „niemożliwym terminie realizacji'' zwróć się o pomoc do Lynka Polska!

One Stop Shop... Oszczędność czasu

Ty i Twój zespół powinien koncentrować się na zdobywaniu nowych klientów, a nie na dopilnowywaniu zamówień. Lynka Polska oferuje wygodną, kompleksową obsługę klienta. Jesteśmy zarówno dystrybutorem jak i producentem zdobień – posiadamy odpowiednie produkty na stanie magazynowym i do tego oferujemy ich ozdobienie we własnej supernowoczesnej fabryce. Skoncentruj się na zwiększaniu sprzedaży i spędzaj więcej czasu ze swoimi klientami – resztę zostaw nam!

Konkurencyjne ceny... oszczędność pieniędzy

W dzisiejszych realiach ekonomicznych, wielu klientów szuka oszczędności. Jako jeden z największych hurtowników odzieży reklamowej w Polsce, Lynka Polska oferuje niezwykle atrakcyjne ceny. Nasze nowoczesne zaplecze produkcyjne oraz konkurencyjny poziom cen, przekładają się na duże oszczędności dla Ciebie. Żadna inna firma nie jest w stanie zaoferować Ci lepszych warunków. Jeśli Twoi klienci wymagają wysokiej jakości i konkurencyjnych cen, to Lynka Polska może być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Kreatywne i dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania

Nasz profesjonalny zespół obsługi klienta, pozwala w elastyczny sposób znaleźć właściwe rozwiązanie dla każdego klienta. Potrzebujesz zamówić niestandarową naszywkę, odzież pakowaną pojedynczo na prezent, imiona indywidualnie wyhaftowane na koszulkach? I więcejCokolwiek to jest, Lynka Polska może to zaoferować.

Szybkość - Studium przypadku. 15,000 t-shirtów w ciągu 24 godzin

Kilka miesięcy temu, w pewne niedzielne popołudnie, europejska drużyna piłkarska wygrała decydujący mecz. Zarząd drużyny był tak zachwycony, że postanowił trzy dni później, na wieczornym meczu nagrodzić 15 tysięcy fanów darmowymi podkoszulkami.

Agencja reklamowa przyjęła zamówienie w poniedziałek i obdzwoniła tuzin dostawców, ale żaden nie mógł sprostać temu „niemożliwemu" terminowi. Wreszcie agencja skontaktowała się z Lynka Polska.

Nie ma problemu – odpowiedział Lynka Polska. Mając setki tysięcy koszulek na stanach magazynowych i możliwość druku 40 000 tekstyliów dziennie, Lynka Polska po prostu poprosił o projekt i wziął się do roboty. Rezerwowa, trzecia zmiana pracowników rozpoczęła pracę w poniedziałek w nocy i we wtorek po południu t-shirty były już ozdobione, spakowane i gotowe do wysyłki. W środę ''ekspresowe'' t-shirty zostały rozdane szczęśliwym kibicom, a następnego dnia rano – produkty Lynka Polska znalazły się na pierwszej stronie lokalnej gazety.

Zaloguj się