{{ message.head }}

{{ message.text }}

TECHNIKI ZDOBIEŃ

Ciągła praca nad udoskonalaniem dotychczasowych metod dekorowania pozwala nam oferować najlepsze z tradycyjnych technik nadruku. Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały od renomowanych dostawców, co zapewnia najwyższy poziom odwzorowania grafiki na wielu rodzajach odzieży promocyjnej.

Haft komputerowy

Doskonałe wyniki przy zdobieniu szerokiej gamy produktów, od koszulek polo do kurtek, toreb i czapek z daszkiem. Dla większości klientów haft stanowi trwały motyw nadający odzieży elegancji.

Druk Plastizolowy

Wysokiej jakości, trwały rezultat zdobienia jest otrzymywany przez druk farbami plastizolowymi. Gwarantuje również precyzyjne odwzorowanie kolorów ze wzornika Pantone.

Druk Farbami Wodnymi

Cienka warstwa farby daje wrażenie miękkości. Znakomicie komponuje się z kolorami pastelowymi. Nowe osiągnięcia w technologii farb drukarskich przyczyniają się do powstawania bardziej przyjaznych dla środowiska procesów druku.

Transfer

Technika ta umożliwia naniesienie zarówno monochromatycznych jak i wielokolorowych wzorów na większość produktów. Szczególnie zalecana do zdobienia takich materiałów jak softshell, nylon i poliester.

Sublimacja

Pełnokolorowa technologia druku, która umożliwia realistyczne odwzorowanie fotografii/obrazu na białym podłożu wykonanym ze 100% poliestru. Idealne rozwiązanie dla skomplikowanych wzorów i przy realizacji małych zamówień.

Bezpośredni Druk Cyfrowy

Ekonomiczny sposób na druk wielokolorowych wzorów przy zamówieniach o bardzo wielu różnych grafikach lub niewielkiej ilości sztuk. Zalecany szczególnie na białe T-shirty.

Zaloguj się