{{ message.head }}

{{ message.text }}

DODATKOWE MOŻLIOWŚCI ZDOBIENIA

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI ZDOBIENIA

Oprócz standardowych możliwości dekorowania, staramy się wychodzić naprzeciw rosnącym potrzebom klientów i stale rozszerzać nasz wachlarz usług. Różnego rodzaju naszywki, metki i aplikacje umożliwiają przemianę zwykłych produktów promocyjnych w kolekcje specjalnie dedykowane indywidualnym klientom. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy w krótkim czasie dostosować wszystkie produkty ze standardowej oferty katalogowej do unikalnych potrzeb klientów, nawet przy zamówieniach na niewielkie ilości.

Naszywki Haftowane

Naszywki te umożliwiają naniesienie logo w większość miejsc niedostępnych dla innych technik zdobień.

Naszywki Tkane

Alternatywa dla naszywek haftowanych, umożliwiająca wykonanie mniejszych detali (metki tkane) oraz złożonych przejść tonalnych (metki drukowane). Mogą być nanoszone na tekstylia za pomocą naszywania lub transferowania.

Metki Żakardowe/Tkane

Wymiana istniejących metek na metki tkane z logo klienta sprawi, że produkty będą wyglądały jak dedykowana produkcja dla firmy. To doskonałe rozwiązanie do tworzenia kolekcji tekstyliów dla klientów. Możliwe jest również doszywanie metek od wewnątrz lub na krawędziach produktów tekstylnych.

Naszywki Sublimacyjne

Naszywki z materiału poliestrowego, na których wzór naniesiony jest metodą druku sublimacyjnego, odpornego na czynniki zewnętrzne i promieniowanie UV. Jedyna alternatywa dla wzorów z przejściami tonalnymi.

Aplikacje

Podobna do haftu technika aplikacji polega na naszywaniu wyciętego materiału na powierzchnię odzieży. Doskonałe rozwiązanie dla wzorów o dużej powierzchni.

Naszywki Drukowane

Naszywki z materiału PVC, na których wzór naniesiony jest metodą sitodruku. Polecane do wykonywania wielokolorowych nadruków graficznych z drobnymi elementami. Możliwe do naszycia na wszystkich rodzajach tekstyliów.

Zaloguj się