{{ message.head }}

{{ message.text }}

SPOŁECZNOŚĆ

ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE I WSPARCIE „WYŻSZEGO CELU” PRZEZ DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNĄ I WOLONTARIAT.

Lynka działa na polskim rynku nieprzerwanie od prawie 30 lat. W tym czasie, kiedy tylko mogliśmy, wspieraliśmy lokalne inicjatywy pomocowe czy to od strony finansowej, czy w postaci zaangażowania rzeczowego.

W tych trudnych czasach pandemii koronawirusa, bardziej niż kiedykolwiek, ważna jest solidarność społeczna. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem dobra płynącego z różnych części Polski, działań podejmowanych przez osoby indywidualne, fundacje oraz firmy śpieszące na pomoc służbie zdrowia, małym lokalnym firmom, drugiemu człowiekowi.

W odruchu serca i solidarności, Lynka zwiększa swoje zaangażowanie w działalność filantropijną dołączając nowe formy wsparcia – darowizny pochodzące z części dochodu ze sprzedaży maseczek ochronnych.

Nasze działania pomocowe realizowane są pod marką Lynka CARES. Jej symbolem jest serce. Serce, które dla nas oznacza miłość, dobro i człowieczeństwo – wartości cenne i ponadczasowe.

DOBROCZYNNOŚĆ

CZŁONKOWIE AMCHAM WYCIAGAJĄ POMOCNĄ DŁOŃ

Amerykańska Izba Handlowa włącza się w walkę z koronawirusem

Od samego początku pandemii, amerykańscy inwestorzy obecni w Polsce i reprezentujący firmy z różnych branż, aktyw- nie angażują się w walkę z koronawirusem. Wiele firm zrzeszonych w Izbie włączyło się na zasadach wolontariatu w działania wspierające służbę zdrowia. Lynka szyje maseczki, inni drukują przyłbice ochronne, aby wesprzeć lokalne społeczności seniorów. Ich kreatywność i chęć pomocy inspiruje innych do wspólnego działania przeciwko koronawirusowi.

DZIAŁANIA POMOCOWE LYNKI OBEJMUJĄ:

Darowizny rzeczowe np. odzież, torby, akcesoria, maseczki

Wspieranie pracowników w ich działaniach na rzecz środowisk lokalnych lub akcji pomocowych (np. Wielka Orkiestra  Świątecznej Pomocy, Szlachetna Paczka).

Przekazywanie części dochodu ze sprzedaży maseczek na konto Fundacji Uniwersyteckiego

Bezpłatne lub preferencyjne cenowo wykonanie nadruku na odzieży użytej na potrzeby akcji wspierających działalność szpitali dziecięcych.

Włączanie się w działania dobroczynne realizowane przez naszych Klientów w Polsce i w Europie.

Od 1997 roku Lynka, jako członek Amerykańskiej Izby Handlowej, wspierała darowiznami jej działania wspierające 8 domów dziecka oraz dom samotnej matki znajdujące się w uboższych ekonomicznie regionach.

Zaloguj się