{{ message.head }}

{{ message.text }}

Światowej klasy zdobienia

WSZYSTKO O ZDOBIENIACH

Jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, przyjrzyj się nadrukom i haftom, jakie oferujemy. Niewiele firm na świecie potrafi tak dobrze jak my oddać na tekstyliach dowolny wzór w pełnej gamie kolorystycznej.

SITODRUK 

Sitodruk to proces tłoczenia atramentu przez sito w celu uzyskania nadrukowanego wzoru.

HAFT

Znakomite wyniki w szerokiej gamie produktów, od koszulek polo po kurtki, torby i czapki baseballowe. Dla większości klientów haft nadaje trwały, a jednocześnie „elegancki” akcent.

DRUK FARBAMI WODNYMI

Cienka warstwa farby daje wrażenie miękkości. Znakomicie komponuje się z kolorami pastelowymi. Nowe osiągnięcia w technologii farb drukarskich przyczyniają się do powstawania bardziej przyjaznych dla środowiska procesów druku.

Hipoalergiczny
Prane w 60 stopniach
Prasowane po nadruku

Oprócz tuszów na bazie wody opracowaliśmy również ekologiczny systemem usuwania kolorów. Działa poprzez usunięcie barwnika z tkanin w obszarze gdzie ma zostać wykonany nadruk, uzyskując „białą” (naturalną) bazę kolorów, na której można drukować. Po „usunięciu” obszaru, kolory są drukowane na pustym obszarze. Główną zaletą tej technologii jest produkt końcowy, który jest wyjątkowo odporny na blaknięcie.

Dekoracja tuszami na bazie wody nadaje się na:

Odzież organiczną
Odzież dla dzieci
Torby organiczne

SPECJALNE TECHNIKI ZDOBIEŃ

Poniżej znajdują się niektóre z najbardziej popularnych i ekscytujących technik, które pomagą twojemu logo „wyskoczyć z koszuli”. Wszystkie nasze farby są przyjazne dla środowiska, wolne od AZO –  specjalnie po to, aby zapewnić zgodność z przepisami i dyrektywami UE.

FLOCK

Trójwymiarowy efekt zdobienia o strukturze weluru pozwoli osiągnąć ciekawy i unikalny rezultat. Możliwy do naniesienia zarówno na bawełnę, poliester, jak i na czapki baseballowe.

HIGH DENSITY

Farby o wysokiej gęstości umożliwiają osiągnięcie trójwymiarowego efektu, zachowując jednocześnie ostre i mocno zarysowane krawędzie wzoru. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdy chcemy uwypuklić element wzoru lub zrobić nadruk imitujący fakturę.

SILVER SHIMMER

Strona A nadrukowana została na białym podkładzie, strona B mieni się bezpośrednio na odzieży. Migotanie to kolejny sposób na nadanie efektu połysku nadruku. Nieco mniej błyszczące niż efekt Glitter, farby z efektem mienienia się zachowują trwałość po wielu praniach.

Patrzymy na jakość a nie ilość

Nasze zespoły projektantów oraz testerzy jakości dbają o każdy szczegół produktu. Dzięki temu możemy dać gwarancję jakości dużych i małych zamówień.

Jak przesłać grafikę?

Jeśli nie wiesz, jak przygotować pliki z grafiką do drukowania, przeczytaj nasz krótki przewodnik, w którym wyjaśniamy, jakie pliki są odpowiednie dla każdej metody dekorowania, jak je przygotować i wysłać.

Zaloguj się